Volná série Věk přízraků (miniboxy)

Předprodej
trilogie VP
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Věk přízraků je historické fantasy od české autorky Lenky Poláčkové, které si získalo jak naše, tak naštěstí i vaše srdce. ♥ Proto jsme šťastní, že Vám můžeme oznámit, že na Věk přízraků volně navazují rovnou dva další romány Lenky Poláčkové, které vypráví příběhy Žofiina bratra Ambrože a jejich kamaráda Leopolda. A ano, oba díly vydáme v krásném boxovém vydání (hardback s oboustranným přebalem, mapami, barevnou ořízkou dalšími ilustracemi), aby Vám (a samozřejmě i nám :D) mohly zdobit knihovnu. Ke knihám bude samozřejmě také i drobný merch (každá knížka Vám tak přijde v našem miniboxu).

Druhá kniha ze série bude vycházet na jaře 2024, třetí na podzim 2024 – a už nyní si obě můžete předobjednat a koupit si tak vlastně k Vánocům dárek na celý rok. :)

 

Objednat si můžete buď kompletní trilogii, nebo jen zbytek série bez Věku přízraků:

 • Pokud si objednáte kompletní trilogii Věku přízraků:
  • první díl s drobným merchem (YA čtu minibox #3) – pošleme do Vánoc 2023 (od 18.12. do dvou týdnů od objednání)
  • druhý díl s drobným merchem – pošleme v květnu 2024
  • třetí díl s drobným merchem – pošleme v říjnu 2024
 • Pokud už Věk přízraků máte a koupíte si jen 2. a 3. díl:
  • druhý díl s drobným merchem – pošleme v květnu 2024
  • třetí díl s drobným merchem – pošleme v říjnu 2024

V obou případech neplatíte ani jednou poštovné, knížky Vám budeme posílat postupně tak, jak budou vycházet. :)) Navíc k oběma předobjednávkám dostanete spolu s poslední knihou dárek, který se vztahuje k celé sérii jako poděkování, že jste sérii podpořili v předprodeji.

1 799 Kč 1 199 Kč od 1 199 Kč
Předprodej Předprodej Zvolte variantu

Proč dáváte do předprodeje rovnou celou sérii, ne jen další díl?

Protože s knižními sériemi je to bohužel těžké – může se totiž stát, že ačkoliv je série populární, kvůli časovému odstupu mezi vydáním jednotlivých dílů zájem často klesá, což je také důvod, proč někdy série nebývají dovydané. A my bychom neradi, aby se tohle stalo, protože sérii chceme mít kompletní! :) Proto jsme se rozhodli, že dáme do prodeje celý zbytek trilogie najednou. Navíc autorka má už knížky napsané, takže je můžeme vydat s krátkým časovým rozestupem.

 

Bude obálku opět ilustrovat Míša z Radši knihu?

Ano, na obou nových knížkách se bude podílet stejný tým jako na Věku přízraků – o ilustrace se tedy opět postará Míša z Radši knihu a Gottmi. 

 

Budou k 2. a 3. knize v sérii také velké YA čtu boxy?

Ne, k oběma knihám bude pouze drobný merch, tak, jak to děláme u miniboxů. Předobjednáním kompletní trilogie získáte všechny tři miniboxy, předobjednáním druhého a třetího dílu získáte miniboxy jen k nim. Nemusíte se tedy bát, že o něco přijdete, v předobjednávce série je zahrnuto vše, co k sérii plánujeme, a pokud vymyslíme něco navíc, bude možné to zakoupit samostatně. :)

 

Jsou další díly série také YA?

Pokud jste četli Věk přízraků, pak jistě víte, že i samotný Věk přízraků není typické YA – a v tomto trendu pokračují i další díly. S každým dílem jsou postavy starší, ale pořád se řeší témata první lásky a hledání svého místa ve světě. Pro celou sérii doporučujeme minimální věk čtenáře 13 let, a ačkoliv příběhy neobsahují žádné explicitní násilné či sexuální scény, věříme, že jej ocení spíše starší čtenáři.

 

Kód Kód: VP-1-2-3 VP-2-A-3 Zvolte variantu
Kategorie: Boxy
Zpět do obchodu