Lenka Poláčková - Hodina hromu (druhý díl z volné série Věk přízraků)

Předprodej
hodina hromu copy

Je osud nevyhnutelný?

Píše se rok 1899, technický pokrok vrcholí a na české dívčí internátní škole v Olomouci žije mladá učitelka Dany. Ta pod svým zdánlivě racionálním přístupem k životu a láskou k vědě a technice skrývá temné, nadpřirozené tajemství – rodinnou kletbu. Aby se prokletí vyhnula, rozhodla se nikdy nezamilovat. Dokáže však za svým rozhodnutím stát, i když jí do života vstoupí tajemný muž, který je ochotný riskovat všechno, aby pomohl druhým?

Příběh z historické Olomouce o lásce, síle prastarých pověr a postavení žen na konci 19. století od Lenky Poláčkové, autorky populárního historického fantasy Věk přízraků.

~

Knihu lze zakoupit samostatně, či jako součást miniboxu #3.5 (kromě knihy dostanete také printy, obálky k otevření v průběhu čtení a další drobnosti). Minibox za nás rozhodně doporučujeme! :)

Pokud už teď víte, že chcete celou sérii, doporučujeme ji koupit komplet, nebo rovnou přiobjednat i třetí díl. (Pokud si knihy objednáte dohromady, pošleme Vám je za jedno poštovné postupně – obě tak budeme mít hned, jak budou nové.)

549 Kč 599 Kč od 549 Kč
Předprodej Předprodej Zvolte variantu

 Informace o knize

Autorka: Lenka Poláčková

Ilustrace: Radši knihu, Gottmi

Žánr: historický román

Doporučený věk: 13+

 

1. vydání (pevná vazba s ořízkou)

Datum vydání: 15.5.2024

Vazba: pevná s oboustranným přebalem a ořízkou

Rozměry: 145x205

Počet stran: 280

ISBN: 978-80-909174-1-5

Doporučená cena: 499 Kč (DDC 699 Kč)

Kniha je součástí YA čtu miniboxu #3.5.

 

 

Ukázka

Bude doplněna.

Kód Kód: 351/SAM 351/KNI Zvolte variantu
Kategorie: Knihy 📚
Zpět do obchodu