Spolupráce

Jsme otevření spolupráci s českými a slovenskými blogery, ilustrátory, grafiky, online tvůrci a dalšími. Pokud si myslíte, že nám máte co nabídnout, budeme moc rádi, když se nám ozvete! :)

 

Ilustrátoři, grafici a další tvůrci

Koho hledáme: Kohokoliv, kdo rád tvoří vizuální umění, ilustruje, kreslí, maluje, vytváří videa apod.

Forma spolupráce: Jednorázová i dlouhodobá.

Pokud máte zájem: Napište nám prosím na info@yactu.cz pár informací o sobě. Ideálně přiložte také své portfolio (ideálně pdf, kde budou kromě Vaší tvorby i nějaké komentáře, popisky atd.) a nezapomeňte zmínit, jak byste se na projektu YA čtu rádi podíleli. Pokud máte nějaký konkrétní nápad, velmi ho oceníme!

 

Recenzenti

Ke každé naší knize máme k dispozici určité množství recenzních výtisků, které v první řadě nabízíme blogerům a recenzentům, se kterými již máme nějakou zkušenost. Pokud však knížky recenzujete už nějakou dobu a máte zájem o recenzní výtisk našeho titulu, určitě nám neváhejte napsat, třeba něco vymyslíme. :) 

Kdo může být naším recenzentem: Kdokoliv s účtem na sociálních sítích / jiných webových platformách. Pro recenzenty nemáme stanovené minimální počty sledujících či odběratelů, ale jelikož jsou recenzní výtisky formou propagace, logicky nemůžeme knihy poskytovat účtům, které nemají žádný dosah nebo nejsou aktivní. Rádi však dáme šanci i malým účtům, které nabízejí originální či kvalitní obsah.

Pokud máte zájem: Napište nám na info@yactu.cz pár informací o Vás. Nezapomeňte poslat odkazy na všechny sociální sítě a platformy, kde jste aktivní.

Od recenzentů vyžadujeme: Výstup domluvenou formou (zpravidla recenze či video) do měsíce od zaslání knihy, v odůvodněných případech se můžeme domluvit na delší době. Trváme na dodržování zákona o regulaci reklamy, tedy každý domluvený výstup musí obsahovat označení, že se jedná o recenzní výtisk / spolupráci. Forma označení je libovolná, ideální je však informace v popisku, že se jedná o recenzní výtisk. Výstupní příspěvky musí zůstat přístupné veřejnosti minimálně 1 rok od zveřejnění.

 

Komentátoři novinek na Instagramový profil @ya.ctu

Koho hledáme: Kohokoliv, kdo má neotřelé názory, přehled v knižním světě a knižní profil na Instagramu. Pokud chcete, abychom si vás všimli a případně vás oslovili, neváhejte komentovat naše příspěvky s novinkami na Instagramu. :) 

 

Betačtenáři

Více informací o tom, jak se stát betačtenářem, najdete tady

 

 

Zpět do obchodu