Od čtvrtka 23. do neděle 26. května jsme na Světě knihy! Budeme moc rádi, když se za námi stavíte. :) Po dobu trvání SK neodesíláme e-shopové objednávky.

Alespoň prozatím (nátisk paperbacku)

Výprodej
AP2

Nátisk 2. vydání knihy Alespoň prozatím. Nátisk oproti finální verzi může obsahovat drobné chyby v textu (chybí korektura sazby) a má horší (pevnější) vazbu, jinak se od finálního vydání neliší.

 

Co je to nátisk?

Nátisk se dělá před tiskem velkých nákladů – aby redaktor viděl, jak knížka ve finální verzi vypadá. Zároveň také často slouží jako podklad pro korekturu nebo recenzní výtisk pro blogery. Dalo by se říct, že se jedná o druh reading copy, ovšem narozdíl od reading copy zpravidla splňuje zákonné náležitosti pro volnou distribuci a prodej. U Alespoň prozatím se nátisk dělal v relativně velkém nákladu a to několikrát – proto určité množství kusů můžeme nabídnout i k prodeji.

250 Kč
Skladem (3 ks)
Anotace
 
"Říká se, že láska je jako choroba... A já jsem se jí nakazila v době, kdy celý svět mluvil o jiné nemoci."
Romantická feel-good contemporary od vítězky 2. ročníku literární soutěže CooBoo hledá talent.

Marina vždycky upřednostňovala fiktivní kluky před těmi skutečnými. Když se však konečně zakouká do svého spolužáka a domluví si s ním rande, zavírají se kvůli pandemii koronaviru školy a Marina se společně s rodinou dočasně stěhuje na chatu poblíž Českého ráje. Nejenže se kvůli tomu její vysněná schůzka odkládá na neurčito, ale zároveň jí pobyt daleko od domova znepříjemňuje přibližně stejně starý soused, který ji nemá příliš v oblibě. Co jiného však dělat celé dny na samotě než se snažit zjistit, proč tomu tak je?
 
 Informace o knize
 

Autorka: Amélie Salingerová

Žánr: young adult, pro mládež, feel-good contemporary

Databáze: GoodReads  Databáze knih  CBDB

 

2. vydání (paperback)

Datum vydání: 4.3.2022

Vazba: paperback

Rozměry: 130x200

ISBN: 978-80-908376-2-1

Doporučená cena: 399 Kč

 

Audioukázka

 

Ukázka

Ukázka ke stažení v pdf: tady

 

Kód Kód: 103
Kategorie: %
Hmotnost: 0.5 kg
Zpět do obchodu