Boxy 📦

YA čtu box vychází jednou ročně a každý obsahuje dosud nepublikovanou českou knihu v graficky propracovaném vydání s podpisem autora, merch ke knize včetně obálek určených k otevření v průběhu čtení, sójovou svíčku a další knihomolské předměty (v každém boxu jiné, koukněte, co jsme vymysleli v minulosti!). Box lze zakoupit i v mini variantě (YA čtu minibox), která obsahuje pouze knihu s drobným merchem. (U některých titulů, zejména pokud se jedná o volná pokračování boxových knih, děláme pouze miniboxy.)

Pokud si tedy box pořídíte v předobjednávce, kupujete trochu zajíce v pytli, ale děláme vše pro to, abyste po otevření byli příjemně překvapení! :) Od spuštění předobjednávky na našem Instagramu ke knize zveřejňujeme indície, které můžete, ale nemusíte sledovat, záleží, jak moc se chcete nechat překvapit. Pokud rádi víte, co čeho jdete, můžete si box koupit až poté, co je oficiálně venku a jeho obsah je veřejně známý.

Objednáním aktuálního boxu zároveň získáváte přednostní právo na box následující (budete si ho tedy moct objednat jako první). Kromě toho na Vás v dalším boxu bude čekat drobný dárek vztahující se k boxu předchozímu (prozatím to vždy byl alternativní přebal na knihu z předchozího boxu). 

Chcete-li být upozorněni na zahájení předprodeje dalšího boxu, odebírejte náš newsletter

Starší (mini)boxy zpravidla nejsou dostupné, jako alternativu doporučujeme knižní sety.

YA čtu (mini)box #3.5 (Hodina hromu)
599 Kč
 
Detail
Skladem (>5 ks)
VP série2 trio
ZDARMAZDARMA
Předprodej
YA čtu box #2 (Stačí mávnout křídly)
YA čtu box i minibox #2 obsahuje: YA knihu Stačí mávnout křídly v exkluzivním boxovém vydání s barevnou ořízkou a podpisem autorky 5 obálek určených k otevření v...
od 479 Kč
 
Vyprodáno
6 položek celkem
Zpět do obchodu