YA čtu box #3 (Věk přízraků)

Novinka Tip
YA čtu box #3 (Věk přízraků)

YA čtu box je knižní box určený pro čtenáře YA literatury, který obsahuje YA knihu od českého autora ve speciálním exkluzivním vydání s podpisem a další knihomolské předměty vztahující se ke knize či čtení obecně. Více informací o boxech zde.

 

YA čtu box #3 bude obsahovat:

 • YA knihu Věk přízraků v exkluzivním limitovaném vydání (číslovaný hardback s oboustranným přebalem a barevnou ořízkou) s podpisem autorky
  • věnování je možné získat jen při objednávce v předprodeji!, který končí 19. 9. 2023 – poté bude k dispozici již jen kniha s podpisem či podpisovým štítkem
 • 5 obálek určených k otevření v průběhu čtení s doprovodnými materiály (printy s ilustracemi k určitým scénám, dobovými fotografiemi atd.)
 • 4 barevné printy s podobenkami hlavních postav z knihy
 • bonusovou brožurku ke knize
 • 2 záložky ke knize
 • A5 samolepky s postavami a motivy z knihy
 • sójovou svíčku ve skle s vůní vztahující se ke knize
 • drobný ručně vyráběný dárek od autorky knihy
 • další knižní předměty a drobnosti
 • + pokud jste si již dříve nebo zároveň objednali YA čtu (mini)box #2, dostanete k boxu i alternativní přebal ke knize Stačí mávnout křídly (nezapomeňte použít stejný e-mail, jinak vaše objednávky nespárujeme)

Dodání při zakoupení v předprodeji: první týden v říjnu 2023 
Dodání při zakoupení mimo předprodej: říjen 2023 (dle kapacity a velikosti poptávky)

Na obsah předchozího boxu se můžete podívat zde.

1 199 Kč
Odešleme do měsíce

Jaký žánr kniha je?

Žánr knihy je historický román s nadpřirozenými prvky. Příběh se odehrává v roce 1895 na území současné České republiky a čtenář se může těšit na napětí, romantiku, ale především na naprosto brilantně vykreslenou atmosféru konce 19. století. 

 

Jakou má kniha anotaci?

Je moudré naslouchat přízrakům? ✨
Píše se rok 1895 a na holých loukách za Olomoucí rostou místo vlčích máků přepychové vily. V jednom z těch krásných německých domů pracuje jako služebná i česká dívka Žofie. Život nemá lehký, ale zkomplikuje se ještě víc, když se do něj vrátí její dětská láska a s ní i tajemství, které roky střežila – slyší hlasy zesnulých. Díky své schopnosti se sice stává oblíbenkyní místní smetánky, ovšem zároveň se zaplétá se silami, které si pohrávají s jejími smysly i rozumem. Dokáže je ovládnout dříve, než bude pozdě?

 

Kdo knihu napsal?

To vám zatím neprozradíme! :) Obsah našich boxů zůstává až do vydání tajemstvím. Drobné nápovědy k příběhu i obsahu boxu však můžete najít na našem Instagramu. 

 

Bude knihu možné zakoupit také v knihkupectvích?

Knihu bude možné zakoupit v knihkupectvích, ovšem v jiném vydání, než které najdete v boxu. Boxové vydání bude v pevné vazbě s přebalem, barevnou ořízkou a ilustracemi, které bude vytištěno jen v limitovaném nákladu 500 ks. V knihkupectví si knihu budete moci pořídit v obyčejnějším provedení s měkkou vazbou.

 

...

 

Máte další dotazy? Neváhejte nás kontaktovat na info@yactu.cz, často opakující se dotazy následně uveřejníme zde.

Kód Kód: BOX3
Kategorie: Boxy
Hmotnost: 2.5 kg
Zpět do obchodu