YA čtu box #2

Tip Poslední kusy
Box

YA čtu box #2 obsahuje:

Na kompletní obsah tohoto boxu se můžete podívat zde

Na obsah předchozího boxu se můžete podívat zde.

999 Kč
Skladem do 3 týdnů (1 ks)

Často kladené dotazy

Jaký žánr kniha je?

Žánr knihy je heavy contemporary, tedy příběh ze současnosti, který zároveň zpracovává nějaké vážnější téma, a může tak čtenáři kromě zážitku ze čtení i něco málo předat. Tato konkrétní kniha je o přátelství, prvních láskách, škole a vztahu s rodiči, ale částečně se dotkne tématu sexuálního obtěžování a násilí – vše je však podáno tak, aby text byl vhodný i pro mladší čtenáře (v redakci jsme se shodli na věkovém doporučení 13+). Na knize se podílel i čtenář posuzující citlivost obsahu. Pár dalších nápověd ke knize naleznete na našem Instagramu

 

Kolik lidí se podílelo na finální podobě textu?

1 autorka, 2 redaktorky, 12 betačtenářů, 2 korektorky a 1 čtenář posuzující citlivost obsahu. 

 

 

Bude se mi knížka líbit tolik jako Alespoň prozatím (kniha z předchozího boxu)?

Na tuto otázku bohužel nejsme schopni odpovědět. :) Do boxů se snažíme vybírat knížky odlišné stylem, žánrem i tématem, tudíž i Alespoň prozatím se od SMK velmi liší. Někomu takový příběh přirozeně sedne více, jinému zase méně. Věříme však, že obě knihy mají čtenářům co nabídnout. :)

 

V jakém provedení je kniha v boxu?

Ač jsme se rozhodovali mezi vícero možnostmi, nakonec jsme do druhého boxu zvolili kvalitní měkkou vazbu s klopami s oboustranným potiskem, téměř nezničitelnou laminací, barevnou ořízkou a taktéž grafickým zpracováním okrajů stránek uvnitř knihy. Knížka bude stejně vysoká jako paperback Alespoň prozatím, ale bude kvůli grafickým okrajům stránek širší. Se vším jsme si vyhráli a věříme, že se vám knížka bude i po vzhledové stránce líbit!

 

Proč není kniha v pevné vazbě?

Pro měkkou vazbu jsme se rozhodli ze tří důvodů:
1. Žánr knihy. Z ankety ve stories vyplynulo, že pro contemporary většina čtenářů přeferuje paperback.
2. Stejná výška knih v případě, že autorka napíše volné pokračování. Všichni chceme, aby knížky v knihovně krásně ladily, a pokud by autorka napsala volné pokračování, kniha by vyšla jako paperback.
3. Cena. Nebudeme vám lhát, i tento důvod hrál obrovskou roli. Ceny šly v posledním půlroce prudce vzhůru, ceny tisku bohužel nevyjímaje (zejména vzhledem k růstu cen papíru a elektřiny). Pokud bychom trvali na knize v pevné vazbě, box bychom i v předprodeji museli zdražit o cca 200-300 Kč, a báli jsme se, že mnoho zájemců by si ho kvůli tomu nemohlo či nechtělo pořídit. Už takhle jsou naše náklady vysoké, protože preferujeme kvalitu před kvantitou a na boxu se podílí opravdu hodně osob, takže jsme se obávali, že o tolik dražší box by se nikdy nezaplatil. Věříme však, že i pokud preferujete hardbacky, boxová knížka se vám bude líbit, snažili jsme se ji opravdu vymazlit tak, jak jen to bylo možné. :)

 

...

 

Máte další dotazy? Neváhejte nás kontaktovat na info@yactu.cz, často opakující se dotazy následně uveřejníme zde.

Kód Kód: BOX2
Kategorie: Boxy
Zpět do obchodu