Kompletní volná série Věk přízraků (YA čtu minibox #3, #3.5 a #3.75)

Předprodej
VP série2 trio
ZDARMAZDARMA

Věk přízraků je historické fantasy od české autorky Lenky Poláčkové, které si získalo jak naše, tak naštěstí i vaše srdce. ♥ Proto jsme šťastní, že Vám můžeme oznámit, že na Věk přízraků volně navazují rovnou dva další romány Lenky Poláčkové, které vypráví příběhy Žofiina bratra Ambrože a jejich kamaráda Leopolda. A ano, oba díly vydáme v krásném boxovém vydání (hardback s oboustranným přebalem, mapami, barevnou ořízkou dalšími ilustracemi), aby Vám (a samozřejmě i nám :D) mohly zdobit knihovnu. Ke knihám bude samozřejmě také i drobný merch (každá knížka Vám tak přijde v našem miniboxu).

Druhá kniha ze série bude vycházet na jaře 2024, třetí na podzim 2024. Pokud si kompletní sérii objednáte teď, první a druhý díl Vám pošleme společně v květnu 2024, třetí díl vám pošleme na podzim 2024. S poslední knihou vám navíc pošleme dárek, který se vztahuje k celé sérii, jako poděkování, že jste sérii podpořili ještě v předprodeji.

1 799 Kč
Předprodej

Proč dáváte do předprodeje rovnou celou sérii, ne jen další díl?

Protože s knižními sériemi je to bohužel těžké – může se totiž stát, že ačkoliv je série populární, kvůli časovému odstupu mezi vydáním jednotlivých dílů zájem často klesá, což je také důvod, proč někdy série nebývají dovydané. A my bychom neradi, aby se tohle stalo, protože sérii chceme mít kompletní! :) Proto jsme se rozhodli, že dáme do prodeje celý zbytek trilogie najednou. Navíc autorka má už knížky napsané, takže je můžeme vydat s krátkým časovým rozestupem.

 

Bude obálku opět ilustrovat Míša z Radši knihu?

Ano, na obou nových knížkách se bude podílet stejný tým jako na Věku přízraků – o ilustrace se tedy opět postará Míša z Radši knihu a Gottmi. 

 

Budou k 2. a 3. knize v sérii také velké YA čtu boxy?

Ne, k oběma knihám bude pouze drobný merch, tak, jak to děláme u miniboxů. Předobjednáním kompletní trilogie získáte všechny tři miniboxy. Nemusíte se tedy bát, že o něco přijdete, v předobjednávce série je zahrnuto vše, co k sérii plánujeme, a pokud vymyslíme něco navíc, bude možné to zakoupit samostatně. :)

 

Jsou další díly série také YA?

Pokud jste četli Věk přízraků, pak jistě víte, že i samotný Věk přízraků není typické YA – a v tomto trendu pokračují i další díly. S každým dílem jsou postavy starší, ale pořád se řeší téma první lásky a hledání svého místa ve světě. Pro celou sérii doporučujeme minimální věk čtenáře 13 let, a ačkoliv příběhy neobsahují žádné explicitní násilné či sexuální scény, věříme, že jej ocení spíše starší čtenáři.

Kód Kód: 357
Kategorie: Boxy 📦
Zpět do obchodu