YA čtu minibox #3 (Věk přízraků)

Novinka Tip
minibox

YA čtu box je knižní box určený pro čtenáře YA literatury, který obsahuje YA knihu od českého autora ve speciálním exkluzivním vydání s podpisem a další knihomolské předměty vztahující se ke knize či čtení obecně. Boxy existují i v mini variantě, která obsahuje jen knihu, záložku a obálky určené k otevření v průběhu čtení. Více informací o boxech zde.

Box ve "velké" variantě zakoupíte zde.

YA čtu minibox #3 bude obsahovat:

  • dosud nevydanou YA knihu Věk přízraků v exkluzivním limitovaném vydání (číslovaný hardback s oboustranným přebalem a barevnou ořízkou) s podpisem a věnováním od autorky
    • věnování je možné získat jen při objednávce v předprodeji!
  • 5 obálek určených k otevření v průběhu čtení s doprovodnými materiály
  • 4 printy s podobenkami hlavních postav
  • 2 záložky

Pokud chcete do knihy osobní věnování od autorky, nezapomeňte prosím do poznámky pro prodejce napsat, pro koho bude kniha určena! 

Dodání: přelom září/října 2023

599 Kč
Odešleme do měsíce

Jaký žánr kniha je?

Žánr knihy je historický román s nadpřirozenými prvky. Příběh se odehrává v roce 1895 na území současné České republiky a čtenář se může těšit na napětí, romantiku, ale především na naprosto brilantně vykreslenou atmosféru konce 19. století. 

 

O čem kniha je, jak se jmenuje a kdo ji napsal?

To vám zatím neprozradíme! :) Obsah našich boxů zůstává až do vydání tajemstvím. Drobné nápovědy k příběhu i obsahu boxu však můžete najít na našem Instagramu. 

 

Bude knihu možné zakoupit také v knihkupectvích?

Knihu bude možné zakoupit v knihkupectvích, ovšem v jiném vydání, než které najdete v boxu. Boxové vydání bude v pevné vazbě s přebalem, barevnou ořízkou a ilustracemi, které bude vytištěno jen v limitovaném nákladu 500 ks. V knihkupectví si knihu budete moci pořídit v obyčejnějším provedení s měkkou vazbou.

 

...

 

Máte další dotazy? Neváhejte nás kontaktovat na info@yactu.cz, často opakující se dotazy následně uveřejníme zde.

Kód Kód: MINIBOX3
Kategorie: Boxy
Hmotnost: 1 kg
Zpět do obchodu